E313 : transport met 15 ton rijst belandt in berm, geen gewonden - extra foto's
Op de E313 ter hoogte van Henco aan Herentals-Industrie is maandagavond rond 18.50u een vrachtwagen in de berm van de snelweg beland. Het transport was geladen met 15 ton rijst en op weg van de haven van Antwerpen Port of Antwerp-Bruges naar Duitsland.
Het is voorlopig nog niet duidelijk waarom de bestuurder van de weg raakte met z'n vrachtwagen. Hij kwam er in met de schrik vanaf, en kon zelf uit de cabine kruipen.
Toch was de ravage groot. De vrachtwagen ramde ook enkele verlichtingspalen naast de weg. Omdat de vrachtwagen in de berm belandde, bleef de weg nog een tijdje vrij.
Takeldiensten Jimmy Verwimp en Struyfs takelden met een megakraan de mastodont van zo'n 20 ton, en ruimden ook de rijweg op.
Foto's J. Verwimp/NNieuws.
Toekomstlaan 17, Herentals, België